نکات

تعمیر پکیج تاچی در قزوین

تعمیر پکیج تاچی در قزوین

تعمیر پکیج تاچی در قزوین

تاچی از جمله برندهایی می باشد که کیفیت خوبی در بین سیستم هایی گرمایشی دارد. نکته ای که باعث می شود پکیج شما همیشه در وضعیت بهتری باشد، نحوه سرویس و نگهداری آن است که تیم قزوین پکیج در نصب، سرویس و تعمیر پکیج تاچی در قزوین به همشهریان خود خدمات رسانی می کند.

تعمیر پکیج تاچی در قزوین

 

مدل های پکیج تاچی

امروزه پکیج های تاچی در چهار مدل به بازار ارائه می شوند که آشنایی با این مدل ها در انتخاب مشتریان مهم می باشد و حتی آگاهی همکاران ما از این مدل ها هنگام تعمیر پکیج تاچی در قزوین و دیگر شهرها کمک شایانی به آن ها می کند.

پکیج دیواری تاچی نوع C:

این نوع پکیج دارای یک صفحه نمایش از نوع دیجیتال برای نمایش خطا می باشد، همچنین در این صفحه نمایش می توان حالت عملکرد را بررسی نمود.

پکیج دیواری تاچی نوع C

 

پکیج دیواری تاچی نوع D:

این پکیج دارای صفحه نمایش به صورت آنالوگ می باشد ولی نکته مهم آن سیستم عیب یاب هوشمند آن هستش که کمک خوبی به متخصصین جهت رفع ایرادات می کند.

پکیج دیواری تاچی نوع D

 

پکیج دیواری تاچی نوع B:

این نوع از پکیج های تاچی در دو رنگ مشکی و خاکستری به بازار ارائه می شوند. این پکیج ها همانند نوع D دارای سیستم عیب یاب هوشمند و همچون نوع C دارای یک صفحه نمایش دیجیتال می باشند. البته صفحه نمایش آن بزرگ است و برای نمایش خطا کمک خوبی به متخصصین جهت عیب یابی می کند.

پکیج دیواری تاچی نوع B

 

پکیج دیواری تاچی نوع Premium:

این نوع پکیج های تاچی چگالشی هستند و رادمان بالای صد درصد دارند. از جدیدترین نوع سیستم های گرمایشی به حساب می آیند و قابل ذکر است که پکیج های چگالشی از مبدل حرارتی در مسیر خروجی دودکش استفاده می کنند که این امر منجر می شود، آب سرد ورودی به پکیج از قبل گرم سپس وارد پکیج شود. نکته مهم در پکیج چگالشی این می باشد که بخار آب موجود در هواکش باید تقطیر شود، در ضمن راندمان این پکیج ها به قدری بهینه شده که قادرند یک واحد تا متراژ چهارصد متر را برای تولید آب گرم و گرمایش پوشش دهند.

پکیج دیواری تاچی نوع  Premium

 

در ادامه می خواهیم مدل های مختلف پکیج های دیواری تاچی را برای شما نام ببریم:

پکیج دیواری Eco: این نوع از پکیج های دیواری تاچی از نوع تک مبدل می باشند.

پکیج دیواری Smart: این نوع از پکیج های دیواری تاچی از نوع دو مبل می باشند.

پکیج دیواری Eco Smart: این نوع از پکیج های دیواری تاچی بدون فن می باشند.

پکیج دیواری Premium: پکیج های چگالشی تاچی دارای ظرفیت های 28000 و 40000 می باشند.

تعمیرات پکیج تاچی در قزوین

با توجه به اینکه پکیج های تاچی دارای قطعات منحصر به فرد خود می باشند و با سایر دستگاه ها از برند های موجود تفاوت هایی دارند، پس انتخاب تعمیر کار مناسب برای تعمیر پکیج تاچی در قزوین خیلی مهم است و تیم قزوین پکیج دارای متخصصینی می باشد که آشنایی کامل با این نوع پکیج ها دارند. یک تعمیر کار متخصص و حرفه ای باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  1. استفاده از قطعات اصلی به جای قطعات بی کیفیت و غیر اصل
  2. با تجربه و دوره دیده در نمایندگی های شرکت تاچی
  3. مسئولیت پذیر بودن

تعمیرات پکیج تاچی در قزوین

 

سرویس پکیج تاچی در قزوین

سرویس این نوع از پکیج ها بهتر است به صورت سالیانه انجام شود، زیرا اطمینان از کارکرد خوب پکیج و ایمن بودن آن نکته مهمی می باشد. برای آگاهی از اهمیت موارد ذکر شده شما را به خواندن مطالب پایین دعوت می کنیم:

حصول اطمینان از کارکرد خوب پکیج:

با توجه به اینکه در فصل زمستان استفاده بیشتری از سیستم های گرمایشی می شود، امکان مستهلک شدن و خرابی قطعات داخلی دستگاه بیشتر می شود بنابراین سرویس پکیج های تاچی دارای اهمیت می باشد.

ایمن بودن پکیج:

تجربه تیم ما با توجه به تعمیر پکیج تاچی در قزوین نشان می دهد، اگر این سیستم های گرمایشی به صورت منظم و دوره ای بررسی نشوند، ممکن است گاز سمی منواکسید کربن را تولید کنند که این موضوع اهمیت سرویس دوره ای پکیج را نشان می دهد.

کارایی و عملکرد بهتر پکیج:

گذشت زمان و استفاده مداوم از پکیج منجر به فرسودگی قطعات و گرفتگی آنها به علت رسوب موجود در آب می شود. به همین دلیل باید سرویس و تعمیر پکیج تاچی در قزوین به صورت سالیانه توسط کارشناسان انجام شود تا در صورت نیاز به رسوب زدایی و تعویض قطعات داخلی آنها اقدامات لازم انجام شود.

سرویس پکیج تاچی در قزوین

 

عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی در قزوین

  1. از طریق نحوه کارکرد پکیج تاچی: از جمله مشکلاتی که می تواند باعث مراجعه شما به کارشناسان قزوین پکیج شود در زیر اشاره شده است:
  • روشن نشدن پکیج
  • گرم نشدن آب
  • نقص در احتراق پکیج
  • افت فشار در پکیج
  • بیرون زدن شعله هنگام روشن کردن پکیج
  1. ارور یا خطا خوانی در نمایشگر: با توجه به تجربه کارشناسان ما در تعمیر پکیج تاچی در قزوین انواع ارور یا خطاهای متداول که در پکیج دیواری تاچی رخ می دهند، به شرح ذیل می باشند:

E 1: نقص در احتراق

E 2: گرم شدن بیش از حد پکیج

E 3: نقص در تهویه

E 4: کم بودن فشار آب

E 5: نقص در حسگر دمای ورودی

E 6: نقص در حسگر دمای آب گرم

E 7: نقص در سنسور دمای گرمایش

E 8: برد کنترول دچار مشکل شده

E 9: فشار آب کم می باشد

عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی در قزوین

 

با توجه به موارد ذکر شده در بالا پکیج های گرمایشی تاچی تفاوت شایان و قابل ذکری با سیستم های گرمایشی موجود در بازار دارند. بنابراین در صورت مواجه با مشکل در کارکرد آنها جهت تعمیر پکیج تاچی در قزوین با کارشناسان مجرب و حرفه ای تیم قزوین پکیج به شماره تماس های 09221027686 و 09392527686 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *